4. Спростіть вираз: -0,5а х20в і знайдіть його значення, якщо а=-1 1/14; в=-2 1/3 Помогите

срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилина Таня.

Відповідь:

-55

Покрокове пояснення:

-0,5а х20в= -(0,5*20)ав= -10ав

Якщо а= -11/14,а в= -21/3,то:

-10*(-11/14)*(-21/3)= -5*11/7*7= -5*11= -55