Турист ішов 2,5 год зі швидкістю 5,2 км/год і 1,5 год зі швидкістю 4,8 км/год.Знайдіть середню

швидкість руху туриста Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Alimzhanov Bakhtiyar.

Дано:

t1 = 2.5г

v1 = 5.2 км/год

t2 = 1,5г

v2 = 4,8км/год

Рішення:

середня швидкість = весь шлях / весь час

s1 = v1*t1

s2 = v2 * t2

t = t1+t2

s1=2.5*5.2 = 13(км)

s2 = 1.5*4.8 = 7.2(км)

s = s1 + s1 = 13+7.2 = 20.2(км)

t = 2.5 + 1.5 = 4(год)

vср = s / t

vср = 20.2/4=5.05(км/год)