Знайти х : x + x/2 + 90 = 180


Ответы на вопрос

Отвечает Лутфрахманов Дамир.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

Розв'язуємо рівняння:

x + x/2 + 90 = 180

Спочатку зведемо дробову додану зі змінною до спільного знаменника:

2x/2 + x/2 + 90 = 180

Отримуємо:

3x/2 + 90 = 180

Віднімаємо 90 від обох боків рівняння:

3x/2 = 90

Множимо обидва боки на 2/3:

x = 60

Відповідь: x = 60.