8. За 6 год човен проплив 211,2 км за течією річки. Яку відстань пропливе човен проти течії за 5,4

год, якщо швидкість течії дорівнює 1,8 км/год? срочно даю 50 баллов!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Данил.
Щоб розв'язати цю задачу, необхідно визначити швидкість човна і швидкість течії. Якщо позначити швидкість човна як Vc, а швидкість течії як Vт, то можна записати наступну систему рівнянь:

Vc + Vт = 211,2 / 6 = 35,2 км/год (за течією)
Vc - Vт = ? (проти течії)

Звідси можна знайти швидкість човна, яка дорівнює (35,2 + 1,8) / 2 = 18,5 км/год. Тепер можна знайти відстань, яку пройде човен проти течії:

Vc - Vт = 18,5 - 1,8 = 16,7 км/год
Відстань = швидкість x час = 16,7 x 5,4 = 90,18 км

Отже, човен пропливе 90,18 км проти течії за 5,4 год.