II. Перевір себе. 1. Розкрий дужки та зведи подібні доданки: х-(5 - 2х). A Б B Г x-5; 3x - 5; -x +

5; інший варіант відповіді:____ помогите даю 20 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеленко Илья.

х - (5 - 2х) = х - 5 + 2х = 3х - 5

Таким чином, варіант Б є правильною відповіддю: 3x - 5.