Вычеслить а)350÷2+920÷20 б)530÷5-5×14. Увеличив на 2наименьшее из полученных чисел, вы получите

количество рёбер куба или параллелепипеда

Ответы на вопрос

Отвечает Булава Даша.

Ответ:

а) 350 ÷ 2 + 920 ÷ 20

Перший крок - виконати ділення:

350 ÷ 2 = 175

920 ÷ 20 = 46

Другий крок - додати отримані результати:

175 + 46 = 221

б) 530 ÷ 5 - 5 × 14

Перший крок - виконати множення:

5 × 14 = 70

Другий крок - виконати ділення:

530 ÷ 5 = 106

Третій крок - відняти від результату попереднього кроку отримане число:

106 - 70 = 36

Увеличивши найменше з отриманих чисел на 2 (тобто 36 + 2), ми отримаємо кількість ребер куба або паралелепіпеда:

36 + 2 = 38

Отже, кількість ребер куба або паралелепіпеда дорівнює 38.