Розв’яжи рівняння: 14,2 – (6,7 + х) = 5,9.


Ответы на вопрос

Отвечает Сидорцов Александр.

Почнемо розв'язування рівняння, розкривши дужки зліва від знака рівності:

14,2 - (6,7 + х) = 5,9

7,5 - х = 5,9

Тепер перенесемо вираз зі змінною х на один бік рівняння, а константу на інший, щоб отримати х відокремлено:

7,5 - х - 5,9 = 0,6

1,6 - х = 0,6

Щоб знайти значення х, перенесемо константу на інший бік рівняння, змінивши її знак:

1,6 - х + х = 0,6 + х

1,6 = 0,6 + х

Далі віднімемо від обох сторін рівняння 0,6:

1,6 - 0,6 = х

1 = х

Отже, розв'язок цього рівняння - це x = 1.

Отвечает Шидова Светлана.

Відповідь:

1.6

Покрокове пояснення:

Для розв'язання рівняння необхідно спочатку виконати операції у дужках, а потім зібрати подібні терміни та відняти їх від лівої і правої частини рівняння.

14,2 – (6,7 + х) = 5,9

Розв'язуємо дужки:

14,2 - 6,7 - х = 5,9

Знаходимо різницю 14,2 - 6,7:

7,5 - х = 5,9

Віднімаємо 7,5 від обох сторін рівняння:

-х = -1,6

Ділимо обидві сторони на -1:

x = 1,6

Отже, розв'язок рівняння 14,2 – (6,7 + х) = 5,9 дорівнює x = 1,6.