б 407 ) У Фатіми в гаманці було 725 грн. Вона купила картину, витративши з від цієї 3 5 суми.

Скільки гривень залишилось у Фатіми?​

Ответы на вопрос

Отвечает Луньков Никита.

Ответ:

290 грн

Пошаговое объяснение:

1) 3/5 * 725 = 3/1 * 145 = 435/1 = 435 (грн) - потратила Фатима на картину

2) 725 - 435 = 290 (грн) - осталось у Фатимы