551 Ігор придбав мотузку довжиною 18,8 м. Він використав 3,3 м, а решту мотузки розрізав на 5

рівних шматків. Яка довжина кожного шматка? плизз помогитее

Ответы на вопрос

Отвечает Налимова Аня.

Відповідь: 1.) 18,8-3,3=15,5 (м)

2.) 15,5:5=3,1 (м)

Відповідь: 3,1 м - довжина одного(кожного по окремості) шматка.

Покрокове пояснення: 1. Знаходимо решту віднявши від усього мотузку використану.

2. Сказано, що з решти розрізали 5 рівних шматків, отже, щоб дізнатися довжину кожного шматка, треба поділити решту на кількість шматків.