Дмитрик виготовив паперового змія для цього він придбав 4 м 80 см мотузки спочатку хлопчик

використав 5/8 усієї мотузки, а потім 2/3 решти визнач довжину мотузки яка залишилась у Дмитрика

Ответы на вопрос

Отвечает Волчкова Алина.

Ответ :

1)480:8*5=300(cм) - использовал сначало .

2)480-300=180(см) - верёвки осталось .

3)180:3*2=120(см) - остатка использовал .

4)480-(300+120)=60(см) - осталось верёвки у Мити .

(480-480:8*5):3*2=60