На покупку дитячих іграшок витратили 740 грн. За машинки заплатили 265 грн, за ляльки – 286 грн, а

на решту купили коники. Скільки гривень заплатили за коники?​

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Максим.

Відповідь:

189 гривень витратили на коників

Покрокове пояснення:

1) 740-265=475 (грн)-за ляльки і коників разом

2) 475-286=189 (грн)

Виразом

Варіант 1        740-265-286=189 (грн)

Варіант 2       740-(265+286)=189 (грн)