Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b, якщо вони відносяться, як 5 : 2, а площа прямокутника

дорівнює 490 см2? Відповідь: a= см b= см

Ответы на вопрос

Отвечает Пудочкина Ксения.

Ответ:

35см; 14см

Пошаговое объяснение:

а = 5х см

в = 2х см

5х * 2х = 490

10х² = 490

х² = 490 : 10

х² = 49

х = ± 7

а = (5х) = 5 * 7 = 35 см

в = (2х) = 2 * 7 = 14 см

S = 35 * 14 = 490 см²