Знайдіть значення функції якщо значення аргументу дорівнює 2 а функція задана формулою y= -2x+7.


Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Олжас.

y =  - 2x + 7 \\ x = 2 \\ y = -  2 \times 2 + 7 =  - 4 + 7 = 3

Ответ: 3