У бочці було 52,6 л гасу. Скільки літрів і гасу взяли з бочки, якщо в ній залиши лося в 2,4 рази

більше, ніж узяли?

Ответы на вопрос

Отвечает Кальник Роман.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Було по х літрів

У першій залишилося х- 54

У другій х-6

У першій залишилося в 4 рази менше, значить

(Х-54) * 4 = х-6

4х-216 = х-6

3х = 210

Х = 70