СРОЧНООО 25 БАЛЛОВ Спростіть вираз та обчисліть його значення: а) 0,5(l,6x - 6,4y) - 2,4(1,5x +

y), якщо х = 3, у = -1,5;

Ответы на вопрос

Отвечает Федькович Катя.

Ответ:       0.

Пошаговое объяснение:

а) 0,5(l,6x - 6,4y) - 2,4(1,5x + y)= 0,5*1,6x -0,5*6,4y - 2,4*1,5x - 2,4*y=

=0,8x - 3.2y - 3.6x - 2.4y =0.8x-3.6x - 3.2y - 2.4y=-2.8x - 5.6y =>

якщо х = 3, у = -1,5  то =>

-2.8x - 5.6y=-2.8*3 - 5.6(-1.5)=-8,4 +  8.4=0.