Автомобіль 4 год рухався зі швидкістю 90 км/год, 3 год - зі швид- кістю 120 км/год і 1 год - зі

швидкістю 80 км/год. Знайди середню швидкість руху автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Нора.

Відповідь:

(4*90+3*120+80)/(4+3+1)=(360+360+80)/8=100(км/год)- середня V

Покрокове пояснення: