Швидкість човна у стоячій воді дорівнює 19,4 км/год. а швидкість течії рiчки 1,9 км/год. Знайди

відстань. яку пропливе човен за 1,6 год руху за течією і 2,5 год руху проти течії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Студенникова Ольга.

Ответ:Отже, човен пропливе за 1,6 год руху за течією відстань 34.08 км, а за 2,5 год руху проти течії - відстань 43.75 км.

Пошаговое объяснение:

Швидкість човна відносно води за течією буде:

v₁ = 19.4 + 1.9 = 21.3 км/год

Швидкість човна відносно води проти течії буде:

v₂ = 19.4 - 1.9 = 17.5 км/год

Відстань, яку пройде човен за 1,6 год руху за течією, можна знайти з формули:

d₁ = v₁ * t₁

де t₁ - час руху човна за течією

d₁ = 21.3 * 1.6 = 34.08 км

Відстань, яку пройде човен за 2,5 год руху проти течії, можна знайти з формули:

d₂ = v₂ * t₂

де t₂ - час руху човна проти течії

d₂ = 17.5 * 2.5 = 43.75 км

Отже, човен пропливе за 1,6 год руху за течією відстань 34.08 км, а за 2,5 год руху проти течії - відстань 43.75 км.