З двох міст, відстань між якими 614,4 км, одночасно назустріч один одному виїхали автомобіль та

мотоцикліст. Вони зустрілися через 4 години. Знайдіть швидкість мотоцикліста, якщо швидкість автомобіля 59,5 км/год помогите бистрее пжж!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V = S/t ,  але автомобіль теж їхав, тому S - V*4 =  59.5* 4 = 238

614.4 - 238 = 376.4

V = 376.4 / 4 =  94.1 км. год  --- швидкість мотоциклу