Розв'яжи рівняння 3,5*(х-8,38)=16,17​


Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Александра.

Ответ:

3,5*(х-8,38) = 16,17

3,5х - 3,5 × 8,38 = 16,17

3,5*х - 29,33 = 16,17

Потім додамо 29,33 до обох сторін рівняння:

3,5*х - 29,33 + 29,33 = 16,17 + 29,33

3,5*х = 45,5

Нарешті, поділимо обидві сторони на 3,5:

х = 45,5 / 3,5

х = 13

Відповідь: х = 13.

Отвечает Арнаут Ярослава.

Ответ:

13

Пошаговое объяснение:

3,5(x - 8,38) = 16,17

•Сократи выражение

1)3,5x - 29,33 = 16,17

•Вырази x

3,5x = 16,17 + 29,33

3,5x = 45,5

•Найди значение x

x = 45,5 ÷ 3,5

x = 13