Частку чисел 800 і 40 збільшити на їх добуток​


Ответы на вопрос

Отвечает Завацкий Максим.

Відповідь:

Спочатку потрібно знайти добуток чисел 800 і 40:

800 * 40 = 32000

Тоді частка чисел 800 і 40 дорівнює:

800 / 40 = 20

І додаванням до цього числа їх добутку отримаємо відповідь:

20 + 32000 = 32020

Отже, результат дорівнює 32020.

Покрокове пояснення: