Запиши рівняння і розвяжи його.Частку чисел 128 і aзбільшили на 397 й отримали 413


Ответы на вопрос

Отвечает Кочанов Глеб.

128÷х+397=413

128÷х=413-397

128÷х=16

х=128÷16

х=8