2. В одному магазині було удвічі більше цукру, ніж у другому. Коли перший магазин продав 12 ц

цукру, а другий – 5 ц, то в обох магазинах цукру стало порівну. Скільки цукру було в кожному магазині спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

Пошаговое объяснение:

1 магазин — 2х ц сахара было первоначально

2 магазин — х ц сахара было первоначально

2х - 12 = х - 5

2х - х = -5 + 12

х = 7

1 магазин = (2х) = 2 * 7 = 14 ц сахара было первоначально

2 магазин = (х) = 7 ц сахара