Розв'яжіть задачу. В одному магазині було у 2 рази більше картоплі, ніж у другому. Коли перший

магазин продав 12 ц картоплі, а другий - 5 ц, в обох магазинах картоплі стало порівну. Скільки центнерів картоплі було в кожному магазині спочатку? (У відповідь записати лише значення шуканих величин через крапку з комою українськими літерами) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Вика.
  • у першому магазині було — 2х (ц) картоплі
  • у другому машазині було — х (ц) картоплі.

Виходячи з умо задачі, складемо і розв'яжемо рівняння:

    2х−12 = х−5

    2х-х = −5+12

    х = 7

Отже, у другому машазині було — х = 7 (ц) картоплі, у першому було — 2х = 2*7 = 14 (ц) картоплі.