Заміни зірочки числами так, щоб отримати правильні рівності: a) * x + 5x - 12x + 6(x - 2) =6x+^ *

б) * (3x - 5) + 14x - 8 = 8x + 2 в) -5x+^ * y - (- 11x + 7) - 15y = * x+ * г

Ответы на вопрос

Отвечает Венгрин Степан.

Відповідь:

a) (7)x+5x-12x+6(x-2)=6x+(-12) (В цьому завданні я точно не впевненний так як я не зрозумів навіщо ти поставив тут знак "^")
б) (2)(3x - 5) + 14x - 8 = 8x + 2
в) -5x+* y - (- 11x + 7) - 15y = 6x - 7