Автомобіль їхав 2 год зі швидкістю 75,5 км/год та 3 год зі швидкістю 68 км/год. Знайти середню

швидкість автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Феклистов Кирилл.

Відповідь:

1) 2*75.5=151 км\год

2) 3*68=204км\год

3)151+204=355км\год

4)2+3=5год

5)355:5=71км\год

В: середня швидкість 71км\год

Покрокове пояснення: