Тетянка купила 4 кг яблук по 22,8 грн за кілограм і 2 кг груш по 42,5 грн за кілограм. Яка вартість

покупки?

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллина Лина.
4*22,8 =91.2
2*42,5=85
85+91.2=176.2
Отвечает Трофимова Настя.

Ответ:

176,2

Пошаговое объяснение:

1)22,8*4=91,2 грн вартість яблук.

2)42,5*2=85 грн вартість груш

3)91,2+85=176,2 грн всього

Відповідь: 176,2 грн загальна вартість