Захар за день прочитав 72 сторінки книги Джоан Ролінґ "Гаррі Поттер і філософський камінь", що

становить 24% від усієї кількості сторінок. Скільки сторінок у книзі? Запиши розв'язання.

Ответы на вопрос

Отвечает Муллагалиева Карима.

Відповідь:

В книзі Джоан Ролінґ "Гаррі Поттер і філософський камінь" 300 сторінок.

Покрокове пояснення:

72 - 24%

?   -  100%

Знаходимо скільки однин відсоток становить сторінок, множимо на 100 (вся книжка) і все .

1) 72 : 24 = 3 (ст.) - один відсоток, тобто 1% це 3 сторінки.

2) 100 × 3 = 300 (ст.) - скільки сторінок у книжці.

Отвечает Береснева Даша.

Відповідь:

72/24=3(ст)- один %

3*100=300(ст)

Відповідь - 300 ст