6) Податок становить 20 % суми них грошей. Скільки грошей зароби ємець, якщо він сплатив 4 000 грн​


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

3200 грн

Пошаговое объяснение:

........................

Отвечает Мельничук Ірина.

4000 - 100%

x - 20%, складемо пропорцію

4000/х=100/20

х=4000×20/100

х= 800, отже 4000-800=3200 грн