За 5 кг слив заплатили 92,5 грн. Скільки коштуватиме 2 кг таких самих слив?​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Алена.

Ответ:

92,5÷5=18

18×2=37

нам треба дізнатись спершу скільки за 1 кг а в нас їх 5 ми ділимо суму на кг і в нас получається скільки заплатили за 1 кг слив а потім множим на 2кг і будемо знати скільки заплатили за 2кг

Отвечает Дёмин Захар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

За 1 кг слив = 92,5/5 = 18,5 грн

за 2 кг = 18,5*2 = 37 кг