Від деякого числа відняли 1/10 і в результаті отримали 25,6.знайди це число


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Григорий.

нехай деяке число х, тоді:

x -  \frac{1}{10}  = 25.6

x = 25.6 +  \frac{1}{10}  \\ x =  \frac{256}{10}   +  \frac{1}{10}   \\ x =  \frac{128}{5}  +  \frac{1}{10}   \\ x \frac{256 + 1}{10}  =  \frac{257}{10}  = 25.7