12/X більше за 12/11 X=


Ответы на вопрос

Отвечает Смакотина Наташа.

Ответ:

4;5;6;7

Якщо x – y = 4, тоді 2,5x – 2,5y = 2,5(x – y) = 2,5 • 4 = 10. Завдання 3 У скільки разів треба ... 2) (21,6 – 12,6) : 18 + 6 = 9 : 18 + 6 = 0,5 + 6 = 6,5.