Пж помогите Фермер Павло перевіряв якість пророщення насіння з трьох різних партій. У першій

партії з 100 насінин проросли 86 насінин, у другій — 91, а в третій — 66. Яка середня схожість насіння? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Безин Дима.

Ответ:81%.

Пошаговое объяснение:

Для визначення середньої схожості насіння потрібно обчислити середнє арифметичне пророслих насінь від загальної кількості насіння.

Загальна кількість насіння = 100 + 100 + 100 = 300

Кількість пророслих насіння в усіх партіях = 86 + 91 + 66 = 243

Тоді середня схожість насіння буде:

середня схожість = (кількість пророслих насіння / загальна кількість насіння) * 100% = (243 / 300) * 100% = 81%

Отже, середня схожість насіння складає 81%.