сан ойлады? 20-ны шегерiп, барлығын 5 есе кемiткенде, 50 саны шыкты. 6) Нурлан бір сан ойлап, оны 3

есе арттырды. Шыккан саннан Нурлан кандай сан ойлады? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Ксюша.

(х*3)-20:5=50

(х*3)-20=50*5

(х*3)-20=250

х*3=250+20

х*3=270

х=270:3

х=90

(90*3)-20:5=50