Автомобіль рухався 4 години зі швидкістю 64 км/год та 5 год зі швидкістю 53,2 км/год. Знайти

середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

58 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 4 * 64 = 256 (км) - проехал автомобиль за первые 4 часа

2) 5 * 53,2 = 266 (км) - проехал автомобиль за следующие 5 часов

3) 4 + 5 = 9 (часов) - всего был автомобиль в пути

4) 256 + 266 = 522 (км) - проехал всего автомобиль за 9 часов

5) 522 : 9 = 58 (км/ч) - средняя скорость автомобиля на всём пути

Отвечает Мартьянов Антон.

Ответ:

Щоб знайти середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху, необхідно взяти загальний шлях, який проїхав автомобіль, і розділити його на загальний час, що він затрачав на подолання цього шляху.

Нехай відстань, яку проїхав автомобіль, дорівнює D кілометрам. Тоді час, який він затратив, дорівнює 4 + 5 = 9 годинам.

Щоб знайти середню швидкість руху автомобіля, спочатку знайдемо загальний час подорожі в годинах:

Загальний час = 4 години + 5 годин = 9 годин

Тоді середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху можна знайти за допомогою формули:

Середня швидкість = загальний шлях / загальний час

Середня швидкість = D / 9

Тепер нам потрібно знайти відстань D, яку проїхав автомобіль. Для цього скористаємось формулою:

Шлях = швидкість × час

Для першої частини шляху, автомобіль рухався зі швидкістю 64 км/год, тому відстань, яку він проїхав, дорівнює:

Для першої частини: Шлях = 64 км/год × 4 год = 256 км

Для другої частини, автомобіль рухався зі швидкістю 53,2 км/год, тому відстань, яку він проїхав, дорівнює:

Для другої частини: Шлях = 53,2 км/год × 5 год = 266 км

Отже, загальна відстань, яку проїхав автомобіль, дорівнює:

D = 256 км + 266 км = 522 км

Тепер ми можемо використати формулу для середньої швидкості:

Середня швидкість = загальний шлях / загальний час

Середня швидкість = 522 км / 9 год = 58 км/год

Пошаговое объяснение: