За 5 години автомобіль подолав 435 км. Знайди його середню швидкість автомобіля. А) 90 км/год Б)

440 км/год В) 87 км/год Г) 78 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Базарбай Айдос.

Ответ:

Середня швидкості руху тіла Vcep — це фізична величина, що дорівнює відношенню всього шляху l , який пройшло тіло, до інтервалу часу t, за який цей шлях пройдено:

Формула :

Vcep = l/t .

Пошаговое объяснение:

Під цю формулу підставляємо числа :

Vcep = 435 / 5 = 87 (км/год) - середня швидкість автомобіля.

Відповідь : 87 км/год .