Запиши мішане число 4 19/20 у вигляді десяткового дробу​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

4,95

Пошаговое объяснение:

Перетворимо мішаний дріб у вигляд неправильного дробу:

\displaystyle 4\frac{19}{20} =\frac{4*20+19}{20} =\frac{80+19}{20}

Отримаємо:

\displaystyle \frac{99}{20}

Перетворимо неправильний дріб у вигляд десяткового дробу. Для цього перетворимо знаменник на 100, а чисельник домножимо стільки разів, скільки потрібно домножити чисельник дробу аби отримати 100:

\displaystyle \frac{99}{20} =\frac{99*5}{100} =\frac{495}{100}

Знаходимо значення десяткового дробу:

\displaystyle \frac{495}{100}  = 4,95

Отвечает Вондок Ли.

Ответ:

4.95

Пошаговое объяснение:

4 \frac{19}{20}  = 4.95