Скажіть,будь ласка! Скільки буде 8 годин 50 хв мінус 4 години 55 хв? І також,6 років 7 місяців

мінус 3 роки 12 місяців.​

Ответы на вопрос

Отвечает Буланова Джульетта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 час = 60 минут

8ч 50мин - 4ч 55мин = (8ч - 4ч) + (50мин - 55мин) =
(7ч - 4ч) + (110мин - 55мин) =
3ч + 55мин = 3 часа 55 минут


1 год = 12 месяцев

6 лет 7 мес - 3 г 12 мес = (6л - 3г) + (7мес - 12мес) =
(5лет - 3года) + (19мес - 12мес) =
2 года + 7 мес = 2 года 7 месяцев