ДАЮ 50 БАЛЛОВ! ОЧЕНЬ СРОЧНО! Розв'яжи задані пропорції. У відповідь запиши різницю між їх більшим

і меншим результатами. (тільки число, ціле або десятковий дріб) 1) 5 : 2,7 = 30 : x 2) 1,2 : x = 0,3 : 5

Ответы на вопрос

Отвечает Чуц Азамат.

Ответ:

1) 5 : 2,7 = 30 : x

5х = 30*2,7

5х = 81

х = 16,2

2) 1,2 : x = 0,3 : 5

0,3х = 1,2*5

0,3х=6

х=6/0,3=20

Пошаговое объяснение:

я