6. Сума двох чисел дорівнює 27. Знайдіть ці числа, якщо 50% меншого з них дорівнює 40% більшого


Ответы на вопрос

Отвечает Корепанова Анастасия.

Ответ:

15 и 12

Пошаговое объяснение:

50% = 50 : 100 = 0,5

40% = 40 : 100 = 0,4

Большее число = х

Меньшее число = у

{х + у = 27

{0,4х = 0,5у

{х = 27 - у

{0,4х - 0,5у = 0

1)

0,4х - 0,5у = 0

0,4(27 - у) - 0,5у = 0

10,8 - 0,4у - 0,5у = 0

-0,9у = -10,8

у = -10,8 : (-0,9)

у = 12

2)

х = 27 - у

х = 27 - 12

х = 15

Большее число = (х) = 15

Меньшее число = (у) = 12