Допоможіть розв'язати рівняння 8(5-3x)=6(2-4x)+7


Ответы на вопрос

Отвечает Рудской Дамир.

8(5-3x)=6(2-4x)+7

40-24х=12-24х+7

-24х+24х=12+7-40

0х=-21

Отвечает Карпачёва Анастасия.

Ответ:

рівняння хибно для будь-якого значення х

Пошаговое объяснение:

розкриємо дужки

40-24х=12-24х+7

скоротимо рівні числа в обох частинах рівняння

40=19

рівняння хибно для будь-якого значення х