(-3,28 - (-0,78)): 2,6+2,4 (-0,2)=


Ответы на вопрос

Отвечает Судомойкина Лида.

Ответ:

-937/650

Пошаговое объяснение:

(-3,28+0,78):2,6-0,48=-2,5:2,6-0,48= -5/2:5/13-12/25= -937/650

Отвечает Пономарёв Влад.
Спочатку розглянемо вираз у дужках:
-3,28 - (-0,78) = -3,28 + 0,78 = -2,5

Тоді маємо:
(-2,5) / (2,6 + 2,4 (-0,2))

Далі розв'язуємо вираз у дужках:
2,4 (-0,2) = -0,48

Тоді маємо:
(-2,5) / (2,6 - 0,48)

Потім розв'язуємо вираз у дужках:
2,6 - 0,48 = 2,12

Тоді маємо:
(-2,5) / 2,12

Розраховуємо ділення:
-1,1792 ≈ -1,18

Отже, результат обчислень: -1,18.