За перший день відпочинку Віра витратила 30% всіх грошей, за другий день-75% того, що залишилося,

за третій-решту 497 грн.Скільки грошей було у Віри? СРОЧНОООО Быстро ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гашишев Дмитрий.

Ответ:

1)(497*75%):25% = 1491 грн - витратила за 2 день

2) 1491+497=1988 грн - залишок 1 дня

3) (1988*30%):70% = 852 грн - витратила за 1 день

4) 1988+852 = 2840 грн - було у Віри грошей

Ответ: У Віри було 2840 грн.