Обчислити об'єм прямокутного паралелепіпеда якщо його довжина дорівнює 20 см висота 10 см а ширина

3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Мифтяев Аскар.

Відповідь: 600см³

Покрокове пояснення:

V=a×b×c

V=20×10×3=600(см³)