6. Якщо ми не закриємо кран, коли чистимо зуби, то дарма виллється 3л води. Дмитрик і Оля чистять

зуби два рази в день. За минулий тиждень Дмитрик забув закрити кран 2 рази, а Оля тільки один раз закрила. Скільки води витекло даремно через неуважність дітей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипченко Алёна.

Ответ: 75 л.

Пошаговое объяснение:

6*2=12 это столько раз Дмитрик не закрыл кран

2•7= 14 максимум могут не закрыть кран

14-1=13 столько раз не закрыла кран Оля

12•3=36 л. Дмитрик вылив дарма

13•3=39 л. Оля вылила зря

36+39=75 л. Вытекло просто так