До трьох магазинів завезли 510кг борошна. До першого - ?кг борошна До другого - ?кг, 30% від

першого магазина До третього - ?, 2/5 від першого магазина

Ответы на вопрос

Отвечает Шуравина Оксана.

Ответ:

До першого магазину завезли x кг борошна.

До другого магазину завезли y кг борошна.

До третього магазину завезли z кг борошна.

За умовою, всього завезли 510 кг борошна:

x + y + z = 510 (1)

До другого магазину завезли 30% від першого магазину:

y = 0.3x

До третього магазину завезли 2/5 від першого магазину:

z = (2/5)x

Підставимо вирази для y та z у формулу (1):

x + 0.3x + 0.4x = 510

Розв'яжемо рівняння:

x = 300

Тоді:

y = 0.3x = 0.3(300) = 90

z = (2/5)x = (2/5)(300) = 120

Отже, до першого магазину завезли 300 кг борошна, до другого - 90 кг, а до третього - 120 кг.

Пошаговое объяснение:

можете позначити як краща відповідь, якщо допоміг, буду дуже вдячний