З басейну випустили воду через дві труби. Через першу трубу витекло 280м3 води-4/9усієї води,що

була в ньому. Скільки кубометрів води витекло через другу трубу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобзев Никита.

Ответ: 350м³

Пошаговое объяснение:

Находим сколько воды было в бассейне:

280/(4/9)=280*9/4=630м³

Находим сколько воды вытекло через вторую трубу:

630-280=350м³