Якщо ми не закриємо кран, коли чистимо зуби, то дарма виллється 3л води. Дмитрик і Оля чистять зуби

два рази в день. За минулий тиждень Дмитрик забув закрити кран 2 рази, а Оля тільки один раз закрила. Скільки води витекло даремно через неуважність дітей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бердигали Абылайхан.

Відповідь:

Дмитрик вилив дарма 6л тому що 2*3=6

Оля вилила дарма 39л
тому що вона закріла кран один раз за тиждень, а за тижень ми чистимо зуби 14 разів, а вона закрила кран один раз тоді 13
13*3=39

39+6=45

Покрокове пояснення: