Радіус основи конуса дорівнює 15 см, а відстань від центра основи до твірної конуса - 12 см.

Знайдіть твірну та висоту конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Еремчук Анастасия.

OB=20,OH=12

BH=V(OB²-OH²)=√(400-144)=√256=16

OB2=BH*AB=ОН(ВН+АН)

400=16*(16+АН)

AH=400/16-16-(400-256)/16=144/16=9

AB=AH+BH

AO=V(AB²-OB²)=√(625-400)=√225=15