Спрости вираз та знайди значення 4в-0,3в+в+3,2. якщо В=0,1


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Владимир.

Ответ:

У виразі 4в-0,3в+в+3,2 можна спростити подібні доданки, що містять змінну "в". Спрощений вираз буде:

4в - 0,3в + в + 3,2 = 4в + в - 0,3в + 3,2 = 4,7в + 3,2

Якщо в даному виразі змінна "в" дорівнює 0,1, то підставляємо значення змінної і отримуємо:

4,7 * 0,1 + 3,2 = 0,47 + 3,2 = 3,67

Отже, значення виразу при в = 0,1 дорівнює 3,67.

Отвечает Ердибаев Нургиса.

Ответ:

значення виразу 3,67

Пошаговое объяснение: