4.Прямокутник зі сторонами 4 см і 16 см має таку саму площу, як і квадрат. Знайдіть периметр

квадрата. Срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Настя.

Відповідь:

32 см.

Покрокове пояснення:

Прямокутник зі сторонами 4 см і 16 см має таку саму площу, як і квадрат. Знайдіть периметр квадрата.

Розв'язання:

1) Обчислемо площу прямокутника:

S(пр-к)=a*b=4*16=64 (см²)

2) Знайдемо сторону квадрата:

Оскільки площа квадрата така сама, як і площа прямокутника, то S(кв-т)=а²=64, а=8 або а= -8.

а= -8 - зайвий корінь (довжина не може приймати від'ємне значення).

Отже, сторона квадрата дорівнює 8 см.

3) Обчислемо периметр квадрата:

Р(кв-т)=4а=4*8=32 (см)

Відповідь: 32 см.

#SPJ1